Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da kar alarmı: Evden çıkmayın - 28 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'da 1-0 geriden başlıyorsun - Yeni Gelenler 2. Bölüm: Global Marketing Başkanı Niyazi Kamışlı
Almanya'da yardımlar kesilecek mi? Haftanın Yorumu 8. Bölüm - 18 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
23 Haziran 2022 Perşembe

Market alışverişi 6 ayda yüzde 11 zamlandı

Belçika’da yapılan araştırmaya göre market alışverişi 6 ay öncesine nazaran yüzde 11 daha pahalı. Fiyatlardaki artışın devam edeceği öngörülüyor.

Belçika’da VRT gazetesi tarafından yapılan araştırmaya göre, market alışverişi yapmak, 6 ay öncesine göre ortalama yüzde 11 daha pahalıya mal oluyor. Perakendeciler Birliği, masraflardaki artışları tamamen tüketicinin üzerine yıkmamak için çaba harcadıklarını, ancak fiyatların önümüzdeki aylarda muhtemelen daha da artacağını açıkladı. 

Het Laatste Nieuws tarafından yapılan ankete göre, Belçika sakinlerinin yarısından fazlası, ayı geçirecek kadar parayı ancak kazanıyor. Başkent Brüksel’de ise bu oran yüzde 57, her 10 kişiden neredeyse 6’sı ay sonunu zor getiriyor. Brüksel’de yaşayanların yüzde 22’si, paradan tasarruf etmek için düzenli olarak öğün atlıyor.

Geri Dön 23 Haziran 2022 Perşembe Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN