Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da aralık ayında neler değişecek? - 29 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'da 1-0 geriden başlıyorsun - Yeni Gelenler 2. Bölüm: Global Marketing Başkanı Niyazi Kamışlı
Almanya'da yardımlar kesilecek mi? Haftanın Yorumu 8. Bölüm - 18 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
14 Temmuz 2022 Perşembe

Macron’dan Uber belgelerine yanıt: Yine olsa yine yaparım

Uber’in dönemin Ekonomi Bakanı Emmanuel Macron dahil birçok politikacıyla lobicilik faaliyeti yürüttüğü ortaya çıkmıştı. Macron yaptığıyla gurur duyduğunu ve yine olsa yine yapacağını söyledi.

Macron’dan Uber belgelerine yanıt: Yine olsa yine yaparım

The Guardian gazetesine sızdırılan belgeler, Amerikalı taksi paylaşım şirketi Uber’in, o dönemin Ekonomi Bakanı olan Macron dahil olmak üzere çok sayıda üst düzey politikacı ile iş birliği içinde gizli lobicilik çalışmaları yaptığını ortaya çıkarmıştı.

Belgelerin kamuoyuna sızması üzerine son iki gündür sert eleştirilerle karşılaşan Cumhurbaşkanı Macron, bakanların yabancı şirketlerle görüşmesinin normal olduğunu savundu, "İstihdam yaratmak için yaptım. Yaptıklarımdan son derece gurur duyuyorum, aynısını bugün de yarın da yine yaparım" ifadelerini kullandı. 

Geri Dön 14 Temmuz 2022 Perşembe Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN