Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da iyi haber: Enflasyon ve faizler düşüyor - 8 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
03 Eylül 2022 Cumartesi

Macron: Uzun bir savaşa hazırlanmalıyız

Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron, Elysee Sarayı’nda büyükelçilere hitaben, "Uzun bir savaşa hazırlanmalıyız. Rusya’nın bu savaşı kazanmasına izin veremeyiz" dedi.

Fransa Cumhurbaşkanı Macron, Elysee Sarayı’nda Fransız büyükelçilere hitaben yaptığı konuşmada, ülkesinin Ukrayna’yı tereddütsüz şekilde desteklemeye devam edeceğini söyledi. 

"Uzun bir savaşa hazırlanmalıyız. Rusya’nın bu savaşı kazanmasına izin veremeyiz" diyen Macron, her şeye rağmen Rusya ile diyaloğun tamamen koparılmaması gerektiğini savundu ve "Türkiye'nin Rusya ile görüşmeye devam eden tek güç olmasını kim ister?" ifadelerini kullandı. 

Macron, ayrıca Rusya, Çin ve Türkiye’yi yalan haberler ve propaganda yaymakla suçladı. 

Geri Dön 03 Eylül 2022 Cumartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN