Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da iyi haber: Enflasyon ve faizler düşüyor - 8 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
16 Haziran 2022 Perşembe

Macron: Ukrayna’nın güçlü bir politik sinyale ihtiyacı var

Cumhurbaşkanı Macron, Rusya-Ukrayna krizinde yeterince net bir duruş sergilemediği yönündeki tepkilerin ardından Ukrayna’nın komşuları Romanya ve Moldova’yı ziyaret etti, yakın zamanda Almanya Başbakanı Scholz’le beraber Kiev’e gidebileceğinin sinyalini verdi. 

Romanya ziyaretinde yaptığı basın açıklamasında Avrupa’nın Ukrayna’ya ‘güçlü bir politik sinyal’ göndermesi gerektiğini söyleyen Macron, Ukrayna’ya insani ve askeri yardım sağlamaya devam edileceğini taahhüt etti.

Macron, Rusya’nın Ukrayna’ya saldırılarının başlamasından bu yana Rusya Devlet Başkanı Putin’le diplomatik ilişkileri kesmediği, düzenli olarak telefonda konuştuğu ve Ukrayna’nın Rusya’yı ‘aşağılamaması gerektiği’ne ilişkin açıklamaları nedeniyle son dönemde sertçe eleştiriliyordu.

Geri Dön 16 Haziran 2022 Perşembe Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN