Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da iyi haber: Enflasyon ve faizler düşüyor - 8 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da Minijob çalışanlar dikkat - Haftanın Yorumu 11. Bölüm - Oktan Erdikmen
13 Nisan 2022 Çarşamba

Macron: Le Pen seçilirse milliyetçilik ve savaş Avrupa’ya geri gelir

Fransa ikinci tur cumhurbaşkanlığı seçimlerine hazırlanıyor. Macron, "Le Pen seçilirse milliyetçilik ve savaş Avrupa’ya geri gelir" dedi.

Fransa’da cumhurbaşkanlığı seçimlerinin ilk turunda en yüksek oy alan iki aday Emmanuel Macron ve aşırı sağcı Le Pen ikinci turda yarışacak. Seçimler 24 Nisan’da.

Macron, Strazburg’da bir miting düzenledi. Seçmenleri aşırı sağcı rakibinin seçilmesi durumunda olabileceklere karşı uyaran Macron, "Le Pen seçilirse milliyetçilik ve savaş Avrupa’ya geri gelecek" dedi. Macron’un aşırı sağcıların Fransa’nın AB’den çıkmasını istediği yönündeki iddialarına yanıt Le Pen’den geldi. Le Pen, "Ne AB’den ne de Schengen bölgesinden çıkmaya niyetimiz var" dedi.

Anketlerde Macron yüzde 54, Le Pen ise yüzde 46 oranında görülüyor.

Geri Dön 13 Nisan 2022 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN