Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da vatandaşlık yasası krizi - 5 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
18 Ağustos 2022 Perşembe

Liz Truss’ın ses kaydı sızdı: İngiliz işçiler daha fazla efor sarf etmeli

The Guardian gazetesine sızdırılan ses kaydında, Başbakan adayı Liz Truss’un, İngiliz işçilerin ‘zihniyet ve tutumlarını’ eleştirdiği, daha çok efor sarfetmeleri gerektiğini söylediği ortaya çıktı. 

Liz Truss’ın ses kaydı sızdı: İngiliz işçiler daha fazla efor sarf etmeli

Truss, 2017-2019 yılları arasında Hazine Müsteşarlığı yaptığı dönemde kaydedilen ses kaydında, İngiliz işçilerin, yabancı, örneğin Çinli işçilerin sahip olduğu beceri ve uygulamadan yoksun olduğunu; İngiliz çalışma kültüründe temel bir sorun olduğunu söylüyor. 

Bu sözler, ana muhalefetteki İşçi Partisi tarafından sertçe eleştirildi. Partinin Çalışma ve Emeklilik Sözcüsü Jonathan Ashworth, "Ülkenin dört yanında işçiler, başlarını sokacak bir yer bulmak, masaya yemek koymak ve ailelerine bakmak için saatlerce çalışıyorlar" dedi. 

Truss sözlerini inkar etmedi, "Bu ülkede ihtiyacımız olan şey, ülke genelinde daha fazla üretkenlik ve daha fazla ekonomik büyüme" açıklamasında bulundu. 

Geri Dön 18 Ağustos 2022 Perşembe Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN