Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da vergi indirimi - 1 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
03 Eylül 2022 Cumartesi

Lauterbach: Ben de esrar içtim, hoş ve rahatlatıcı

Federal Sağlık Bakanı Karl Lauterbach, daha önce esrar içtiğini itiraf etti. Bakan, esrarın etkisinin çok hoş ve rahatlatıcı olduğunu öne sürdü.

Lauterbach: Ben de esrar içtim, hoş ve rahatlatıcı

Almanya’da esrarın yasal hâle getirilmesi tartışmaları sürüyor. Sağlık Bakanı SPD’li Karl Lauterbach’ın bu açıklaması ise tartışmaları alevlendireceğe benziyor.

Esrarın yasallaştırılması, koalisyon hükûmetinin vaatlerinden biriydi. Spiegel’e konuşan Bakan Lauterbach,"1970'lerde köylerde şehirde tahmin edilenden çok daha fazla esrar ve ayrıca diğer uyuşturucu maddeler tüketiliyordu. Ben dahil esrar kullanmayanlara da baskı yapıldı. Ama kendimi nasıl savunacağımı iyi biliyordum” dedi.

Sağlık Bakanı bir zamanlar esrarın yasallaştırılması konusunda şüpheciydi, ancak şimdi bunun destekçisi durumunda. Ancak Lauterbach için net olan bir şey var; kokain gibi ağır uyuşturucuların kullanımı cezasız kalmamalı.

Geri Dön 03 Eylül 2022 Cumartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN