Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da vergi indirimi - 1 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
28 Mayıs 2022 Cumartesi

Kuraklıktan etkilenen çiftçilere 400 milyon avro bütçe

Fransa’da tarım sektörü kuraklık nedeniyle zor durumda. Yeni Başbakan Elisabeth Borne, kuraklıktan etkilenen çiftçiler için 400 milyon avroluk destek bütçesi ayrıldığını duyurdu.

Kuraklıktan etkilenen çiftçilere 400 milyon avro bütçe

Fransa’nın yeni Başbakanı Elisabeth Borne, aylardır devam eden kuraklığın tarım sektörüne verdiği hasarı hafifletmek için ek yardımlar yapılacağını duyurdu. Kuraklık nedeniyle hayvan yemi bulmakta zorluk çeken çiftçilere destek için 400 milyon avro bütçe ayrılacak, su tüketimi optimize etmek için ayrılan bütçe de 40 milyon avroya çıkarılacak.

Başbakan, ayrıca 1 Ocak 2023’ten itibaren çiftçiler için mahsul sigortasında reform yapılacağını taahhüt etti.

Öte yandan özellikle ülkenin güney kesimlerinde aşırı sıcaklar devam ediyor. Önümüzdeki günlerde sıcaklıkların 35 dereceyi aşması, hatta yer yer 40 dereceye kadar ulaşacağı öngörülüyor. Meteoroloji uzmanları sıcak hava dalgasına karşı insanları uyardı.

Geri Dön 28 Mayıs 2022 Cumartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN