Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da vatandaşlık yasası krizi - 5 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
26 Mayıs 2022 Perşembe

Krizin faturası emekçiye: Easyjet 300 çalışanını işten çıkaracak

Havayolu şirketi Easyjet, Berlin Brandenburg Havalimanı'nda küçülmeye gidiyor. Şirketin 300’e yakın uçuş görevlisi ve pilotu işten çıkarmaya hazırlandığı öğrenildi.

Krizin faturası emekçiye: Easyjet 300 çalışanını işten çıkaracak

RBB’nin haberine göre, şirket 300'e yakın uçuş görevlisini ve pilotu işten çıkarmaya hazırlanıyor. Kkarara gerekçe olarak ise artan havaalanı ve uçuş maliyetleri, koronavirüs krizinin ardından seyahat sıklığının azalmasını gösterildi.

Brandenburg Ekonomi Bakanı: Çalışanlar adına çok üzgünüm

Brandenburg Ekonomik Bakanlığı gelişmeyi şaşkınlıkla takip ettiğini açıkladı. Eyalet Bakanı, Hendrik Fischer, "İşten çıkarmalardan etkilenecek çalışanlar adına çok üzgünüm. Bir sonraki görüşmelerde olumlu sonuçlar alınmasını umuyorum” dedi. Geçen ay, yaklaşık 100 Easyjet çalışanı şirketlerini protesto etmişti. 

Geri Dön 26 Mayıs 2022 Perşembe Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN