Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da hükümet yine anlaşamadı - 7 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
28 Mayıs 2022 Cumartesi

Kredi kartlarında kriz sürüyor

Almanya genelinde salı gününden bu yana kredi kartı kullanımında sorun var. Birçok yerde hâlâ ciro ve kredi kartlarıyla ödeme yapılamıyor.

Banka kartlarının teknik sorunlarıyla ilgilenen Payone şirketi, RND’ye sorunun henüz çözülemediğini doğruladı. Şirketten yapılan açıklamada, “Ödemelerin yapıldığı H5000 terminallerindeki bir sertifika hatası nedeniyle, yazılımların yeniden güncellenmesi, sisteme yüklenmesi gerekiyor” denildi. Sorundan, sadece belirli kart ödeme terminallerinin etkilendiği açıklandı. Ancak sistemin ne zaman yeniden işler hale geleceği henüz belli değil.

Edeka, Rossman, Aldi gibi marketler teknik arızadan etkilendi. Aldi Nord’dan çarşamba günü yapılan açıklamada, kesinti nedeniyle kartla ödemelerin mümkün olmadığı duyuruldu. 

Geri Dön 28 Mayıs 2022 Cumartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN