Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da iyi haber: Enflasyon ve faizler düşüyor - 8 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da Minijob çalışanlar dikkat - Haftanın Yorumu 11. Bölüm - Oktan Erdikmen
03 Haziran 2022 Cuma

Kraliçe Elizabeth’in tahta çıkışının 70’inci yılı kutlanıyor

İngiltere’de Kraliçe Elizabeth’in tahta çıkışının 70’inci yıldönümü kutlamaları, dün Londra’daki Buckingham Sarayı’nda askeri geçit töreni ile başladı.

Kraliçe Elizabeth’in tahta çıkışının 70’inci yılı kutlanıyor

Dört günlük resmi tatil ilan edildi, sokaklar çiçeklerle süslendi. Kraliçenin platinum jübilesini kutlamak için, dört gün boyunca ülke çapında çok sayıda halka açık çeşitli etkinlikler düzenlenecek. 

Salgın kısıtlamalarını ihlal eden çok sayıda partiye katılan ve bunu uzun süre inkar eden Başbakan Johnson’ın istifa etmesi yönündeki çağrılar ise artarak devam ediyor. Johnson’ın partisi Muhafazakar Parti’den İçişleri Bakanı Priti Patel, parti içinde Johnson’a güvensizlik oyu veren milletvekilleri hakkında, "Kraliçe’nin jübile kutlamalarına gölge düşürmeyin. Bu hafta sonu, ülkemizi ve değerlerimizi kutlamaya odaklanmalıyız" açıklamasında bulundu.

Geri Dön 03 Haziran 2022 Cuma Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN