Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da iyi haber: Enflasyon ve faizler düşüyor - 8 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da Minijob çalışanlar dikkat - Haftanın Yorumu 11. Bölüm - Oktan Erdikmen
12 Nisan 2022 Salı

Koronavirüs test merkezlerinde dolandırıcılık sürüyor

Koronavirüs test merkezlerinde yapılmadığı hâlde faturalandırılan 650 civarında test tespit edildi. Dolandırıcılık vakalarının 350’si Berlin’de. Tespit edilemeyen çok sayıda dolandırıcılık vakası olduğu tahmin ediliyor. Sadece Bochum, Offenburg, Freiburg ve Mannheim’da oluşan zararın 50 milyon avroya dayandığı öğrenildi.

Almanya’daki koronavirüs test merkezlerinde dolandırıcılık vakaları bitmek bilmiyor. Şimdiye dek 650’ye yakın yapılmadığı hâlde faturalandırılan test tespit edildi. Bu dolandırıcılık vakalarının 350’si Berlin’de. Baden-Württemberg’de de 100’ün üzerinde dolandırıcılık vakası tespit edildi.

Ülke genelinde dolandırıcılığa dair soruşturmalar sürerken, ön rapora göre yalnızca Bochum, Offenburg, Freiburg ve Mannheim’da oluşan zararın 50 milyon avroya dayandığı görüldü. Bununla birlikte henüz tespit edilemeyen çok sayıda dolandırıcılık vakası olduğu düşünülüyor.

Dolandırıcılık nasıl ortaya çıkıyor?

Yasal Sağlık Sigortası Hekimleri Derneği, Handelsblatt’a dolandırıcılığa dair açıklama yaptı. Basit girdi hatalarının, dolandırıcılık yapan test merkezlerini ele verdiği belirtildi. Açıklamada insanların daha kuyrukta beklerken negatif test sonuçlarının e-posta atılması gibi hatalar dolayısıyla başlatılan soruşturmalarda dolandırıcılıkların ortaya çıktığı ifade edildi.

Geri Dön 12 Nisan 2022 Salı Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN