Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da iyi haber: Enflasyon ve faizler düşüyor - 8 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
09 Ağustos 2022 Salı

Kışın soğukta kalabiliriz!

Almanya’da Başbakanlık Müsteşarı Wolfgang Schmidt doğalgaz hatları ile ilgili endişelerini dile getirdi ve sonuçlar hakkında uyarıda bulundu.

Kışın soğukta kalabiliriz!

BILD gazetesinin habere göre, Başbakanlık Müsteşarı Wolfgang Schmidt'in eyalet başkanları ile yaptığı toplantıda doğalgaz hatları ile ilgili endişeler dile getirildi. Schmidt, milyonlarca hane için dramatik sonuçları olacağı uyarıdında bulundu.

Rusya’dan gelen doğalgaz yüzde 30 seviyesine düşürüldü. Bunun da boru hatlarında düşük basınca neden oldu ve enerji altyapısında arızalara sebebiyet verdi.

Bu kış milyonlarca ev soğukta kalabilir. Çünkü şebekenin tamiri ve gazın yeniden gelmesi uzun zaman alacak. Bu da, bu süre zarfında da evlerin günlerce enerjisiz kalacağı anlamına geliyor.

Böyle bir gaz sıkıntısı olması durumunda, federal hükümet, tedarikçilerden 24 saat önceden yetkililere haber vermelerini talep etti. Böylece hükümet 3’üncü acil durum seviyesine geçecek.

Geri Dön 09 Ağustos 2022 Salı Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN