Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da aralık ayında neler değişecek? - 29 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'da 1-0 geriden başlıyorsun - Yeni Gelenler 2. Bölüm: Global Marketing Başkanı Niyazi Kamışlı
Almanya'da yardımlar kesilecek mi? Haftanın Yorumu 8. Bölüm - 18 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
08 Temmuz 2022 Cuma

Kiralık evlerdeki oda sıcaklıkları düşürülüyor

Almanya’daki büyük emlak şirketleri, enerji tasarrufuna katkıda bulunmak için, kiralık konutlardaki oda sıcaklıklarını düşürüyor.

BILD’de yer alan habere göre; Vonovia Emlak Grubu, kiralık dairelerindeki merkezi ısıtmayı kademeli olarak kısmak istiyor. Buna göre, önümüzdeki kış aylarında oda sıcaklığı gece 11 ile sabah 6 arasında ortalama 17 derece olacak. Şirket tarafından yapılan açıklamada, “Uyarı seviyesini ciddiye alıyoruz. Bu yüzden kademeli olarak doğalgaz kısıtlamalarına giderek, enerji tasarrufuna katkıda bulunmak istiyoruz. Enerji tasarrufunu artırmak için, oda sıcaklıklarını gece saatlerinde düşüreceğiz." ifadeleri kullanıldı.

150 bin daireye sahip Deutsche Wohnen Konut Grubu da doğalgaz tasarrufunun gündemlerinde olduğunu, seçeneklerin araştırıldığını bildirdi. 

Saksonya’daki bir emlak şirketi de (Dippoldiswalde Konut Kooperatifi) geçtiğimiz günlerde kiralık dairelerinde sıcak su kesintileri yapacağın bildirmişti.

Geri Dön 08 Temmuz 2022 Cuma Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN