Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da hükümet yine anlaşamadı - 7 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
12 Nisan 2022 Salı

İsviçre’de korona aşısının yeni bir yararı keşfedildi

İsviçre’de vakalar geçen haftaya nazaran yüzde 38 azalarak günlük ortalama 6 binin altına düştü. Yapılan bir araştırmada aşının üçüncü dozunun virüsü bulaştırma riskini de azalttığı ortaya konuldu.

İsviçre’de koronavirüs vakaları hızla düşüyor. Vakalar geçtiğimiz haftaya oranlar yüzde 38 azalarak günlük ortalama 6 binin altına indi. Vakalardaki azalma hastaneleri de rahatlattı, durum iyiye gidiyor.

Aşının yeni faydası

Öte yandan Cenevre Üniversitesi’nde bilim insanlarının yaptığı araştırmalar sonucu koronavirüs aşısının yeni bir yararı daha keşfedildi. Araştırmaya göre aşının üçüncü dozunun yalnızca Omicron varyantı ile hastalanma riskini azaltmakla kalmadığı, aynı zamanda virüsü başkalarına bulaştırma riskini de düşürdüğü ortaya konuldu.

Geri Dön 12 Nisan 2022 Salı Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN