Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da sel alarmı: Durum ciddi - 16 Mayıs 2024 Oktan Erdikmen
"30 yıl böyle yaşayacaklarını düşünseler burada kalamazlardı" - Şerif Issı
Almanya'da döner 4,99€ olsun tartışması - Haftanın Yorumu 31. Bölüm Oktan Erdikmen
19 Nisan 2022 Salı

İşverenler Rusya’ya yönelik ambargoya karşı: Sonuçları yıkıcı olabilir

Sendikalar ve İşverenler Derneği, Rus gazına yönelik olası bir ambargoda Alman ekonomisi için yıkıcı sonuçlar çıkabileceğini söyledi.

Sendikalar ve İşverenler Derneği, Rusya’ya yönelik doğalgaz ambargosu senaryolarına karşı ortak basın açıklaması yaptı. Açıklamada, Rus gazına yönelik bir ambargonun Almanya’da üretimin durmasına, sanayinin küçülmesine ve iş kayıplarına sebebiyet vereceği söylenirken "Dolayısıyla sonuçları Almanya için çok daha yıkıcı olur. Ukrayna’yı desteklemeye devam etmek ve Rusya üzerindeki baskıyı sürdürmek için istikrarlı bir ekonomiye ve güçlü bir işgücü piyasasına ihtiyacımız var" denildi.

Federal Ekonomi Bakanı Robert Habeck de geçtiğimiz günlerde bir demeç vermiş ve Rusya’ya yönelik bir ambargonun Almanya’da toplumsal barışı tehlikeye atacağını söylemişti.

Bakanlığa göre 2024 yılına kadar Rus gazından bağımsız hâle gelinebilir. Bunun için ülkede yenilenebilir enerji kaynaklarının kullanımının yaygınlaşması ve enerji tasarrufu yapılması gerekiyor.

Geri Dön 19 Nisan 2022 Salı Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN