Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da hükümet yine anlaşamadı - 7 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
26 Nisan 2022 Salı

İşçi Partisi’nden olağanüstü bütçe talebi

İngiltere’de enflasyon son 30 yılın en yüksek seviyesindeyken ana muhalefetteki İşçi Partisi olağanüstü bütçe talebinde bulundu.

İngiltere’de enflasyon yüzde 7 ile son 30 yılın en yüksek seviyesinde. Son tahminlere göre enflasyonun yıl sonunda yüzde 10’a çıkacağı öngörülüyor. Ulusal İstatistik Ofisi halkın yüzde 87’sinin hayat pahalılığındaki artışı hissettiğini ve yüzde 43’ün faturalarını ödemekte zorlandığını ortaya koydu. Her 5 kişiden 1’i geçen yıla göre daha çok borç aldıklarını söyledi. Halkın neredeyse yarısı (yüzde 43) önümüzdeki 12 ay içinde birikim yapamayacaklarını beyan etti.

İLGİLİ HABER İÇİN TIKLAYIN

İşçi Partisi'nden olağanüstü bütçe talebi

Bütün bunlar üzerine ana muhalefetteki İşçi Partisi geçim sıkıntısı yaşayan halkın sorunlarına çözüm bulmak adına olağanüstü bütçe talebinde bulundu. İktidarın hâlâ ekonomik büyümeye odaklandığı eleştirisini getiren İşçi Partisi’ne destek İskoç Ulusal Partisi’nden geldi. Parti, Başbakan Boris Johnson’u ve partisini hayat pahalılığına seyirci kalmakla suçladı.

Geri Dön 26 Nisan 2022 Salı Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN