Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da aralık ayında neler değişecek? - 29 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'da 1-0 geriden başlıyorsun - Yeni Gelenler 2. Bölüm: Global Marketing Başkanı Niyazi Kamışlı
Almanya'da yardımlar kesilecek mi? Haftanın Yorumu 8. Bölüm - 18 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
28 Mayıs 2022 Cumartesi

İntihal avcısı Baerbock’tan sonra CDU’lu vekili de avladı

İntihal araştırmacısı Stefan Weber, en son Dışişleri Bakanı Annalena Baerbock’ün intihalini ortaya çıkarmıştı. Şimdi ise CDU Milletvekili Diana Kinnert’un kitabında intihal olduğunu belirtti. 

İntihal araştırmacısı tarafından yapılan açıklamada, CDU’lu politikacı tarafından kaleme alınan 2 kitapta kelimesi kelimesi ‘kaynak belirtilmeden’ alıntı yapıldığı belirtildi. Weber tarafından yapılan kapsamlı araştırmaya göre, ilk kitapta 22, ikinci kitapta ise 203 intihal tespit edildi.

Yakın zamanda Arman Laschet’in intihali ortaya çıkmış ve özür dilemişti. Berlin Başbakanı Franziska Giffey’nin de doktora tezinde intihal tespit edilmişti. O dönem Aile Bakanı olan Giffey, bakanlık görevinden istifa etmiş ancak daha sonra Berlin’e başbakan olmuştu.

Geri Dön 28 Mayıs 2022 Cumartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN