Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da kriz aşıldı: Yardımlarda kesinti yok - 23 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'da 1-0 geriden başlıyorsun - Yeni Gelenler 2. Bölüm: Global Marketing Başkanı Niyazi Kamışlı
Almanya'da yardımlar kesilecek mi? Haftanın Yorumu 8. Bölüm - 18 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
04 Ağustos 2022 Perşembe

İnsan kaçakçılığı kurbanlarının sayısı 100’e çıktı

Belçika’da Anvers limanı yakınlarında bir şantiyede çalışan çok sayıda işçinin insan kaçakçılığı kurbanı olduğu tespit edildi.

Belçika’da kimya şirketi Borealis’in Anvers limanı yakınlarındaki şantiyesinde çalıştıran onlarca işçinin insan kaçakçılığı mağduru olabileceğine yönelik bulgulara ulaşılmasının ardından, bölge savcılığı soruşturma başlatmıştı. 

Şantiyede çalışan, çoğunlukla Filipinler, Bangladeş, ve Türkiye’den gelen 100’den fazla kişinin insani olmayan koşullarda, haftada 6 gün aylık 650 avroya çalıştırıldığı tespit edildi. Bir taşeron firma tarafından işe alındığı kaydedilen göçmenler için kalacak yeni bir yer aranıyor. Savcılık, soruşturma devam ettikçe mağdur sayısının da artacağını düşünüyor. 

Geri Dön 04 Ağustos 2022 Perşembe Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN