Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da sosyal yardım sallantıda - 4 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
01 Eylül 2022 Perşembe

İngiltere’ye ‘yün yelekliler’ geliyor: Kış soğuk geçecek

İngiltere’de artan enerji fiyatları ve enflasyon nedeniyle, bu kış dar gelirlilerin yanısıra orta kesimin de enerji fiyatlarını ödemekte zorlanacağı düşünülüyor.

İngiltere’de enflasyon yüzde 10,1 ile son 40 yılın zirvesinde, enerji faturalarındaki fiyat tavanı ise yüzde 80 artırılarak 3 bin 549 sterline çıkarıldı. Bu kış, dar gelirlilerin yanı sıra orta sınıfın da artan enerji faturalarını ödemek için yardım almak zorunda kalabileceği öngörülüyor. 

Maliye Bakanı Nadhim Zahawi, ‘hayat pahalılığıyla mücadele’ gündemiyle ABD’yi ziyaret ederek orada çeşitli banka ve kurumlarla görüşmeye hazırlanıyor. Ana muhalefetteki İşçi Partisi, Zahawi’yi ‘uluslararası gevezeliğe gitmekle’ suçladı, Bakanın ABD ziyaretini eleştirerek ‘İngiltere’ye odaklanması gerektiği’ yönünde görüş bildirdi. 

Geri Dön 01 Eylül 2022 Perşembe Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN