Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da iyi haber: Enflasyon ve faizler düşüyor - 8 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
02 Haziran 2022 Perşembe

İngiltere düzensiz göçmenleri Ruanda’ya 14 Haziran’da gönderecek

İngiltere İçişleri Bakanlığı, ülkeye yasa dışı yollarla giriş yapan göçmenleri Afrika ülkesi Ruanda’ya gönderme planının 14 Haziran’da hayata geçirileceğini duyurdu. 

İngiltere düzensiz göçmenleri Ruanda’ya 14 Haziran’da gönderecek

İngiltere İçişleri Bakanlığınca düzensiz göçmenlere resmi sınır dışı etme bildirilerinin gönderilmeye başlandığı belirtildi. İçişleri Bakanı Priti Patel, "Ruanda’ya ilk uçuşun 14 Haziran’da gerçekleşmesi bekleniyor" açıklamasında bulundu.

Hükûmetin mültecileri Ruanda’ya gönderme planı, çok sayıda siyasetçi ve sivil toplum kuruluşu tarafından tepkiyle karşılanmıştı. Birleşmiş Milletler, bu kararın Uluslararası Mülteci Sözleşmesi’ni ihlal edeceği uyarısında bulunmuştu.

Geri Dön 02 Haziran 2022 Perşembe Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN