Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da vatandaşlık yasası krizi - 5 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
23 Haziran 2022 Perşembe

İngiltere AİHM kararlarına uymamak için yasayı değiştirmeye hazırlanıyor

İngiltere’de düzensiz göçmenlerin Ruanda’ya gönderilmesi AİHM kararıyla iptal edilmişti. Hükûmet bu karara uymamak için yasayı değiştirmek istiyor.

İngiltere’nin ülkedeki yasa dışı göçmenleri Ruanda’ya gönderme planı çerçevesinde yapılacak ilk uçuş, AİHM kararıyla son dakikada iptal edilmişti.

İngiltere hükümeti, şimdi, gerekli gördüğü durumlarda AİHM kurallarına uymama şansına sahip olmak için İnsan Hakları Yasası’nı değiştirmek istiyor. Değişikliğe ilişkin yasa tasarısı, bugün parlamentoya sunuldu. 

"İngiliz hukuku için bir geri adım"

Hukuk Cemiyeti Başkanı Stephanie Boyce, bunun ülkede insan hakları ihlallerinin önünü açabileceği uyarısında bulundu, "Bu, İngiliz hukuku için geriye doğru atılmış bir adımdır. Yetkililer, bazı hak ihlallerini kabul edilebilir olarak görmeye başlayabilir" ifadelerini kullandı.

Geri Dön 23 Haziran 2022 Perşembe Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN