Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da vergi indirimi - 1 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
27 Temmuz 2022 Çarşamba

İkinci sıcak hava dalgası haftaya!

Almanya’ya bir sıcak hava dalgası daha geliyor. Önümüzdeki günlerde sıcaklığın 38 dereceye kadar çıkması bekleniyor. Gelecek hafta ise 40 dereceyi bulabilir.

Dün Bavyera'nın Möhrendorf-Kleinseebach bölgesinde sıcaklık 38.2 derece olarak ölçüldü. Meteoroloji uzmanları, sıcaklıkların rekor tazeleyebileceği konusunda uyarıyor. Sıcaklıklar, önümüzdeki günlerde sıcaklıklar 38 dereceye kadar çıkacak.  

'Mika' sıcak hava dalgasının etkisi ile Sıcaklıkların bugün 17 ila 30 derece, perşembe günü 22 ila 32 derece, cuma günü 23 ila 31 derece, cumartesi günü 25 ila 33 derece, pazar günü ise 26 ila 34 derece olması bekleniyor.

BILD Gazetesi’nden Meteorolog Dominik Jung, “2022 yazı, hava kayıtlarının tutulmaya başlanmasından bu yana en sıcak ve hepsinden önemlisi de en kurak yazlardan biri olma yolunda ilerliyor” dedi.

Bugün ülke geneli güneşli. Bavyera’nın doğusunda kısa süreli yağışlar olabilir. Kuzey bölgelerde orta şiddette rüzgarlar bekleniyor. Sıcaklıklar 17 ila 30 derece arasında değişecek. Gece değerleri 8 dereceye kadar düşebilir. 

Haftaya 40 dereceyi bulabilir

Gelecek haftadan itibaren sıcaklıkların 40 dereceye çıkması bekleniyor. Ancak hava tahminleri hala belirsiz. Çok hızlı ve değişken hava akımları var. 4-5 Ağustos’ta aşırı sıcaklar yaşancak.

Geri Dön 27 Temmuz 2022 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN