Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da aralık ayında neler değişecek? - 29 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'da 1-0 geriden başlıyorsun - Yeni Gelenler 2. Bölüm: Global Marketing Başkanı Niyazi Kamışlı
Almanya'da yardımlar kesilecek mi? Haftanın Yorumu 8. Bölüm - 18 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
27 Temmuz 2022 Çarşamba

Ifo: Almanya resesyonun eşiğinde

Alman Ekonomi Araştırma Enstitüsü (Ifo) Başkanı Clemens Fuest, ekonomiyle ilgili konuştu. Fuest, "Almanya resesyonun eşiğinde" dedi.

Ifo: Almanya resesyonun eşiğinde

Hızla artan enerji fiyatları ve gaz kıtlığı tehdidi ve rekor düzeye ulaşan enflasyon oranı Almanya'da ekonomiyi olumsuz etkilemeye devam ediyor. Krizin etkilerinin, önümüzdeki aylarda şirketlerde daha kötü hissedilmesi bekleniyor.

Alman ekonomisinin son 2 yılın en kötü dönemini yaşadığını belirten Ifo Başkanı Clemens Fuest, “Almanya resesyonun eşiğinde” dedi.

Ifo verilerine göre, bir önceki ay 92,2 puan olan iş dünyası endeksi (Geschäftsklimaindex) 88,6 puana düştü. Bu, Haziran 2020’den bu yana en düşük seviye oldu.

Geri Dön 27 Temmuz 2022 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN