Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da kriz aşıldı: Yardımlarda kesinti yok - 23 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'da 1-0 geriden başlıyorsun - Yeni Gelenler 2. Bölüm: Global Marketing Başkanı Niyazi Kamışlı
Almanya'da yardımlar kesilecek mi? Haftanın Yorumu 8. Bölüm - 18 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
05 Temmuz 2022 Salı

Hükûmetin ‘acil durum jeneratörü’ teklifine tepki

Ekonomi Bakanlığı kritik altyapıları bulunan yerler için acil durum jeneratörleri teklif etti. CSU Sağlık Uzmanı Stephan Pilsinger ise "Bu hükûmetin kendi kendini ifşa etmesidir" diyerek tepki gösterdi.

CSU Sağlık Uzmanı Stephan Pilsinger, Ekonomi Bakanı Robert Habeck'e herhangi bir enerji krizi durumunda acil eylem planını sordu. Bakanlıktan yapılan açıklamada, "Gaz veya elektrik kesintisi durumunda, Federal Ağ Ajansı doğalgaz veya elektriğin dağıtımından sorumludur” denildi ve kritik altyapıları bulunan yerler için ise acil durum jeneratörleri tavsiye edildi.

CSU’lu Pilsinger, "Hükûmetin acil durum jeneratörlerini tavsiye etmesi kendi kendini de ifşa etmesidiri. Bu kriz döneminde nükleer santrallerin çalışma süreleri bir an önce uzatılmalı” dedi. 

Geri Dön 05 Temmuz 2022 Salı Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN