Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da vatandaşlık yasası krizi - 5 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
17 Mayıs 2022 Salı

Hükûmet, 'tasarruf' için 91 bin kamu çalışanını işten çıkarmaya hazırlanıyor

İngiltere hükûmeti, 'tasarruf' gerekçesiyle devlet memuru sayısını azaltacak. Memurların beşte birine tekabül eden 91 bin kişi işten çıkarılacak.

İngiltere hükümeti, tasarruf amacıyla devlet memuru sayısını beşte bir oranında azaltmak için 91 bin kamu çalışanını işten çıkarmaya hazırlanıyor. Başbakan Boris Johnson’ın, önümüzdeki 3 yıl içinde memur sayısını azaltmak için hazırlıklara başlanması yönünde talimat verdiği aktarıldı, bu şekilde kamu bütçesinden yıllık 3,75 milyar sterlin tasarruf edilmesi hedefleniyor.

Ancak Kamu Çalışanları Sendikası, bunun ‘iyi düşünülmemiş, aceleye getirilmiş’ bir plan olduğunu söyleyerek kararı eleştirdi.

Geri Dön 17 Mayıs 2022 Salı Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN