Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da vergi indirimi - 1 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
02 Haziran 2022 Perşembe

Hızlı internet hakkı güvence altına alındı

Yeni Telekomünikasyon Yasası uyarınca haziran ayından itibaren Almanya’da yaşayan herkesin hızlı internet hakkı güvence altına alındı. Şirketler taahhüt ettikleri hızı sağlayamazsa ücret iadesi yapacak.

Yeni Telekominakasyon Yasası’na göre haziran ayından itibaren Almanya’da yaşayan herkesin hızlı internet hakkı güvence altında. Bu yasayla birlikte tüketicilere taahhüt edilen internet hızı sağlanamazsa, ücret iadesi yapılacak. İdeal internet hızının limitlerine ise 10 Haziran’da Eyaletler Meclisi’nde yapılacak oylamayla karar verilecek. Ancak Eyaletler ve Federal Hükümet konuyla ilgili bir anlaşmazlık yaşıyor. Schleswig Holstein dışında tüm eyaletler, internet hızının en az iki katına çıkarılmasını ve yasanın yeniden düzenlenmesini talep ediyor. 

Handelsblatt’a konuşan CDU’lu Aşağı Saksonya Ekonomi Bakanı Bernd Althusmann, Federal Hükûmetin önerdiği bağlantı hızının yavaş olduğunu ve bu hızda bir bağlantıyla aynı hanede evden çalışmanın ve uzaktan eğitim almanın mümkün olmadığını savundu.

Geri Dön 02 Haziran 2022 Perşembe Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN