Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da iyi haber: Enflasyon ve faizler düşüyor - 8 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da Minijob çalışanlar dikkat - Haftanın Yorumu 11. Bölüm - Oktan Erdikmen
04 Haziran 2022 Cumartesi

Herkese 250 avro iklim yardımı

Avusturya hükûmeti artan enerji fiyatlarına karşı vatandaşı korumak için yeni bir destek paketi hazırlıyor. Pakete göre tüm Avusturyalılara 250 avro iklim yardımı yapılması öngörülüyor.

1 Temmuz’da yürürlüğe girmesi planlanan karbondioksit vergisi de, 1 Ekim’e ertelenecek. Bu vergi, sürdürülebilir enerjileri teşvik etmek için, akaryakıt fiyatlarının litre başına yaklaşık 9 cent artmasına yol açacak. Ayrıca, Rusya’ya bağımlılıktan kurtulmak amacıyla, 2023’ten itibaren yeni inşa edilen hiçbir evin doğal gazla ısıtılmaması kararı alındı. Avusturya, 2040’a kadar doğal gazla ısınmayı kademeli olarak tamamen bırakmayı hedefliyor.

Avusturya Yeşiller Partili Başbakan Yardımcısı Werner Kogler ise devletin sosyal yardımlarının giderek değer kaybettiğini söyledi. Kogler, son 30 yılda sosyal yardımların üçte bir oranında değer kaybettiğini ifade ederek "Yardımlar düzenli olarak enflasyona endekslenmeli" dedi.

Geri Dön 04 Haziran 2022 Cumartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN