Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da iyi haber: Enflasyon ve faizler düşüyor - 8 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da Minijob çalışanlar dikkat - Haftanın Yorumu 11. Bölüm - Oktan Erdikmen
23 Ağustos 2022 Salı

"Her zaman duş almak zorunda değiliz, el bezi var"

Baden-Württemberg Eyaleti Başbakanı Winfried Kretschmann, “Her zaman duş almak zorunda değiliz. El bezi gibi kullanışlı bir buluş var” dedi. Bu sözlere tepkiler gecikmedi.

Almanya’da siyasetçilerin yaşanan enerji krizine dair vatandaşlara sunduğu tuhaf tasarruf önerileri devam ediyor. Son olarak Baden-Württemberg Eyaleti Başbakanı Winfried Kretschmann, “Her zaman duş almak zorunda değiliz. El bezi gibi kullanışlı bir buluş var” dedi ve ciddi bir tepkiyle karşılaştı. CDU Enerji Uzmanı Maria-Lena Weiss, Yeşiller Partisi’nden sürekli yeni ‘duş tüyoları’ gelmesini eleştirdi. Zira Yeşiller Partili Ekonomi Bakanı Robert Habeck de birkaç hafta önce eskisinden daha kısa süreli ve hızlı duşlar aldığını ifade etmişti.

SPD Genel Sekreteri Kevin Kühnert ise t-online’a verdiği demeçte, aylık geliri 5 haneli olan kişilerin başkalarına nasıl tasarruf edeceklerini açıklamasının tuhaf olduğunu düşündüğünü dile getirdi.

Geri Dön 23 Ağustos 2022 Salı Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN