Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da kriz aşıldı: Yardımlarda kesinti yok - 23 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'da 1-0 geriden başlıyorsun - Yeni Gelenler 2. Bölüm: Global Marketing Başkanı Niyazi Kamışlı
Almanya'da yardımlar kesilecek mi? Haftanın Yorumu 8. Bölüm - 18 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
15 Haziran 2022 Çarşamba

Havalara dikkat: Sahra sıcakları Almanya’ya geliyor

Almanya’da yaz kendini göstermeye başlıyor. 2022'nin ilk ısı dalgası Almanya’yı da etkisi altına alıyor. Sıcaklıkların, çarşamba günü Almanya'da 30, Perşembe günü 33, Cuma günü ise 35 dereceye çıkması bekleniyor.

Hızla artan sıcaklar, Almanya’nın tamamında hissedilmeyecek olsa da özellikle güneybatıda yaşayanları, birkaç gün üst üste çok sıcak günler bekliyor. Hafta sonu birçok bölgede sıcaklar 35 dereyi aşacak. Haziran ayı sıcaklık rekoru olan 38.3 derecenin bile aşılması bekleniyor. Almanya'da hafta sonu termometreler 40 dereceyi görebilir. 

Haziran ayının ikinci on günlük bölümünde (11-20 Haziran) yeni rekorların kırılabileceği konusunda meteoroloji uzmanları hem fikir. 

Meteorolog Heger, sıcaklık rekorları konusunda endişelerini dile getirdi. Heger, “Bu, Almanya'da 4 hafta içinde ikinci kez rekor kıran bir sıcaklığa sahip olduğumuz anlamına geliyor. Çünkü Mayıs ortasında yaz havası yaşadık. Mayıs ortasından bazı bölgelerde 33 derece ölçüldü” dedi.

Geri Dön 15 Haziran 2022 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN