Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da iyi haber: Enflasyon ve faizler düşüyor - 8 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da Minijob çalışanlar dikkat - Haftanın Yorumu 11. Bölüm - Oktan Erdikmen
12 Mayıs 2022 Perşembe

Hanau’da 7 ve 11 yaşlarındaki iki kardeş öldürüldü

Hanau’da 7 ve 11 yaşındaki iki kardeş öldürüldü. Belediye başkanı ve savcılık cinayetlerde ailevi bir arkaplan olabileceğini söyledi.

Almanya’nın Hanau kentinde, yüksek katlı bir binanın önünde ağır yaralı halde bulunan 11 yaşındaki erkek çocuğu tüm müdahalelere rağmen kurtarılamazken 9’uncu kattaki dairenin balkonunda ölü bulunan 7 yaşındaki kız çocuğunun kardeş oldukları anlaşıldı.

Hanau Belediye Başkanı Claus Kaminsky, “Şehri saran yeni bir şok dalgası içindeyiz. Şimdi polisin soruşturmasını beklemek zorundayız. Ne yazık ki, bir aile dramı gibi duruyor. Aileyi şahsen tanımıyordum ama bildiğimiz şey, birkaç aydır pedagojik eğitim desteği aldıkları” dedi. 

Savcılık da aynı şekilde ilk yapılan araştırma sonucuna göre olayın bir ailevi arkaplanı olduğunun belirlendiğini açıkladı. 

Geri Dön 12 Mayıs 2022 Perşembe Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN