Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da iyi haber: Enflasyon ve faizler düşüyor - 8 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da Minijob çalışanlar dikkat - Haftanın Yorumu 11. Bölüm - Oktan Erdikmen
23 Ağustos 2022 Salı

Habeck: Putin gazı daha da kısabilir, alternatifler inşa ediyoruz

Ekonomi Bakanı Robert Habeck, Rusya’nın doğalgazı daha da kısabileceğini söyleyerek "Hükûmet olarak alternatifler inşa ediyoruz" dedi.

Habeck: Putin gazı daha da kısabilir, alternatifler inşa ediyoruz

Rusya, hâlihazırda kısılan doğalgazı 3 gün daha kesecek. Almanya’da ise hükûmet buna karşı önlemleri konuşuyor. Federal Ekonomi Bakanı Robert Habeck, üçüncü bir yardım paketinin enerji krizine karşı sosyal denge yaratmaya odaklandığını ifade etti. ZDF’e demeç veren bakan, vatandaşlardan dayanışma talebinde bulunarak, "Önümüzdeki çok kritik bir kış var. Putin’in doğalgazı daha da kısacağını hesaba katmalıyız. Hükûmet olarak doğalgaz kaynağına alternatifler inşa ediyoruz. Ancak azalan doğalgaz arzının bir krize dönüşmesine izin vermemek için tasarruflarla bu süreci yönetmemiz gerekiyor” dedi. 

Habeck ayrıca, üçüncü destek paketinin özellikle düşük gelirlileri desteklemeye odaklanması gerektiğinin altını çizerek, paketin amacının toplumsal denge, adalet sağlamak ve temel demokratik uzlaşıyı korumak olacağını ifade etti.

Geri Dön 23 Ağustos 2022 Salı Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN