Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da kriz aşıldı: Yardımlarda kesinti yok - 23 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'da 1-0 geriden başlıyorsun - Yeni Gelenler 2. Bölüm: Global Marketing Başkanı Niyazi Kamışlı
Almanya'da yardımlar kesilecek mi? Haftanın Yorumu 8. Bölüm - 18 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
22 Haziran 2022 Çarşamba

Grev havayollarını tıkadı: 400 uçuş iptal

Brüksel Havalimanı çalışanları toplu greve gitti. Tüm seferler iptal edildi. Perşembe, cuma ve cumartesi günleri de Brüksel Hava Yolları çalışanları greve gidecek.

Belçika’da Brüksel Havalimanı işçileri topluca greve gitti. Havalimanından giden tüm seferler iptal oldu. Brüksel Havayolları çalışanları da perşembe, cuma, cumartesi günleri greve gidecek. Bu grevden yaklaşık 40 bin yolcunun etkilenmesi, 400 seferin de iptal edilmesi bekleniyor.

Bununla birlikte başkentte hayat pahalılığı protesto edildi. Alım gücünün düşmesine karşı hükûmet yönelik protestoya 70 ila 80 bin kişi katıldı.

Başbakan Alexander De Croo, alım gücünün yükseltilmesini talep eden grev ve protestolar hakkında, "Vatandaşların endişe ve ihtiyaçlarını anlıyorum. Ancak devlet hiçbir şey yapmıyor da değil" açıklamasında bulundu. 

Geri Dön 22 Haziran 2022 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN