Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da iyi haber: Enflasyon ve faizler düşüyor - 8 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
25 Mayıs 2022 Çarşamba

Gökten para yağdı

Almanya’nın Mainz kentinde yüksek bir binadan çevreye 50 bin avrodan fazla para yağdı. Paranın kasten mi atıldığı yoksa fırtına nedeniyle mi uçtuğu netlik kazanmadı.

SWR’nin haberine göre, dün Mainz’da yüksek katlı bir binadan çevreye çok sayıda banknot dağıldı. Lerchenberg semtindeki olay polise ‘olağanüstü bir fırtına’ olarak bildirildi. 50 bin avrodan fazla paranın etrafa saçıldığı bilgisi paylaşıldı. Mahalle sakinleri ve güvenlik güçleri, her biri en az 100 avro değerinde olan banknotları toplamaya çalıştı. 

İtfaiye ekipleri de olaya merdivenle  müdahale etti. Polise göre, paranın kasten mi atıldığı ya da fırtınada nedeniyle açık unutulan bir camdan mı savrulduğu henüz belli değil. Paranın sahibi bulunamazsa, para Mainz şehrinin kayıp eşya bürosuna teslim edilecek. 

Polis, yere dağılan paralardan alan herkesin, bir an önce buldukları nakiti güvenlik güçlerine teslim etmesi gerektiğini açıkladı. 

 

Geri Dön 25 Mayıs 2022 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN