Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da vergi indirimi - 1 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
27 Mayıs 2022 Cuma

Gıda sektörü endişeli: Gaz olmazsa gıda üretemeyiz

Avusturya’da Gıda Endüstrisi Birliği, Rusya’ya dönük doğalgaz ambargosunun olası sonuçları hakkında uyarıda bulundu. Yapılan açıklamada gıda üretiminin sekteye uğrayacağı ve acil durum planı hazırlanmasının gerektiği vurgulandı.

Avusturya’da Gıda Endüstrisi Birliği Başkanı Katharina Koßdorff, olası bir doğal gaz ambargosu kararına karşı uyarıda bulundu. Fabrikalarda doğal gaz olmazsa gıda endüstrisinin durma noktasına geleceğini vurgulayan Koßdorff, ayrıca hükümetten Rusya’nın gazı kesmesi riskine karşı bir acil durum planı geliştirilmesini talep etti.

Avusturya Sanayiciler Birliği Başkanı Georg Knill ise, Rusya’dan gaz tedarikinin boykot edilmesi durumunda ülke ekonomisinin yüzde 9’a kadar küçülebileceğini öngörüyor. Zira Avusturya, gaz ihtiyacının yüzde 80’ini Rusya’dan alıyor.

Geri Dön 27 Mayıs 2022 Cuma Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN