Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da iyi haber: Enflasyon ve faizler düşüyor - 8 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
06 Temmuz 2022 Çarşamba

Gaz triyajı yolda

CSU Başkanı Markus Söder, gaz triyajı tehdidine karşı uyarıda bulundu. Söder, "Önümüzde yaklaşmakta olan buz gibi bir kış var" dedi.

CSU Başkanı Markus Söder, yaklaşmakta olan bir “gaz triyajı” konusunda uyardı. Söder, "Büyük bir enerji acil durumu, bir tür gaz triyajı yaşanması gibi gerçek bir tehdidi var. Ve önümüzde yaklaşmakta olan buz gibi bir kış var" dedi.

Yaz sıcaklıklarında durum gibi olumlu görünse de sevinecek bir sebep olmadığını söyleyen CSU lideri Söder, Rusya’nın vanaları tamamen kapaması halinde sonbahardan itibaren depoların boşalma tehlikesiyle karşı karşıya olunacağına dikkati çekti.

Federal Ağ Ajansı Başkanı Klaus Müller, kritik öneme sahip alanlar olarak gıda ve ilaç sektörünü örnek göstererek, yüzme havuzları ya da çikolata fabrikalarının doğal gaz tedarikinde daha arka sıralarda geleceğini kaydetti.

Gaz triyajı nedir?

Gaz triyajı, doğalgaz depolarının doluluğu kritik seviyeye düşerse kimin öncelikli olarak enerji alacağına karar vermek anlamına geliyor.

Geri Dön 06 Temmuz 2022 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN