Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da hükümet yine anlaşamadı - 7 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
10 Eylül 2022 Cumartesi

Gaz ithalatçısı VNG hükûmetten yardım isteyecek

Yüksek enerji fiyatları nedeniyle, Almanya’nın üçüncü büyük doğalgaz ithalatçısı olan VNG, ayakta kalmak için hükûmetten yardım talebinde bulunmaya hazırlanıyor.

Federal Ekonomi Bakanlığına devlet yardımı başvurusunda bulunmayı planlayan şirketten yapılan açıklamada, “VNG’nin daha fazla zarar görmesini önlemek ve VNG Grubu'nun bir bütün olarak hareket etme kabiliyetini sağlamak için yardım başvurusunda bulunma zorunluluğu doğdu" ifadeleri kullanıldı. Ekonomi Bakanlığı Sözcüsü, DPA’ye yaptığı açıklamda, henüz böyle bir başvurunun yapılmadığını ancak olası başvurunun kapsamlı bir şekilde inceleneceğini söyledi.

Enerji grubu EnBW'nin yan kuruluşu (EnBW-Tochter) olan VNG'nin mali sıkıntıya girmesi durumunda, bunun Almanya'daki enerji arzı için ciddi sonuçları olacak. VNG, Almanya’daki 400 belediye ve sanayi müşterisinin enerji tedariki sağlıyor.

Geri Dön 10 Eylül 2022 Cumartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN