Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da kriz aşıldı: Yardımlarda kesinti yok - 23 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'da 1-0 geriden başlıyorsun - Yeni Gelenler 2. Bölüm: Global Marketing Başkanı Niyazi Kamışlı
Almanya'da yardımlar kesilecek mi? Haftanın Yorumu 8. Bölüm - 18 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
28 Nisan 2022 Perşembe

Fransızların 3’te 2’si Macron’un partisinin çoğunluğu oluşturmasını istemiyor

Son ankete göre Fransa halkının 3’te 2’si Macron’un partisinin parlamentoda çoğunluğu kazanmasını istemiyor.

Cumhurbaşkanlığı seçimini ikinci turda Macron kazandı. Bir sonraki seçim 12 Haziran’da yapılacak olan parlamento seçimi. Fransa’da halkın 3’te 2’si merkez sağ görüşlü Macron’un partisinin parlamentoda çoğunluğu kazanmasını istemiyor.

Bununla birlikte, cumhurbaşkanlığı seçimlerinde yüzde 22 oy alarak ikinci tur şansını kıl payı kaçıran sol görüşlü Melenchon, ülkede uzun süredir koalisyon kurmayı reddeden sol görüşlü partiler (Sosyalist Parti, Komünist Parti, Boyun Eğmeyen Fransa Partisi) arasında bir ittifak kurmayı hedefliyor.

Melenchon, öncelik vermek istediği politikaların emeklilik yaşının 60’a indirilmesi, asgari ücretin artırılması ve birçok alanda fiyatların dondurulması olduğunu söyledi.

Geri Dön 28 Nisan 2022 Perşembe Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN