Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da kriz aşıldı: Yardımlarda kesinti yok - 23 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'da 1-0 geriden başlıyorsun - Yeni Gelenler 2. Bölüm: Global Marketing Başkanı Niyazi Kamışlı
Almanya'da yardımlar kesilecek mi? Haftanın Yorumu 8. Bölüm - 18 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
09 Eylül 2022 Cuma

Fransız polisi iki farklı olayda iki kişiyi öldürdü

Fransız polisi, çarşamba günü iki ayrı olayda iki kişiyi vurarak öldürdü.

Rennes kentinde düzenlenen bir uyuşturucu baskınında ateş açan polis memurları, 22 yaşında bir kadını öldürdü, 26 yaşındaki bir erkeğin ise yaralanmasına sebep oldu. 

Aynı gün, Nice’te çalıntı araç kullandığı iddia edilen bir kişi, polisin dur ihtarına uymayınca vurularak öldürüldü. 

Salı gecesi ise başkent Paris’te bir polis memuru, kendisini kırık şişeyle tehdit ettiğini söylediği bir kişiyi vurarak ağır yaralanmasına sebep oldu. Polisin avukatı, memurun ‘şiddetli bir saldırıya profesyonelce ve iradeli şekilde yanıt verdiğini’ söyledi.

Macron zaferi sonrası da olmuştu

Macron'un seçim zaferinin ardından Paris’in işleyen en eski köprüsü Pont Neuf’ta polis kontrol noktasında durmayı reddeden bir araç, hızla polislerin üzerine sürmüştü. Macron’un seçim zaferinden birkaç saat sonra meydana gelen olayda dur ihtarına uymayan araca polis ateş açmıştı. Aracın içindeki iki kişi yaşamını yitirmiş, üçüncü kişi ise yaralanmıştı.

Geri Dön 09 Eylül 2022 Cuma Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN