Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da aralık ayında neler değişecek? - 29 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'da 1-0 geriden başlıyorsun - Yeni Gelenler 2. Bölüm: Global Marketing Başkanı Niyazi Kamışlı
Almanya'da yardımlar kesilecek mi? Haftanın Yorumu 8. Bölüm - 18 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
19 Temmuz 2022 Salı

Fransa’nın ciğerleri hâlâ yanıyor

Fransa’da Bordeaux yakınlarında başlayan orman yangınları 8’inci gününde. Yangın nedeniyle 20 binden fazla insan tahliye edilirken 15 bin hektar ormanlık alan yandı.

Ülkede aşırı sıcaklar da devam ediyor. Gironde bölgesinin de dahil olduğu 15 bölgede kırmızı alarm verildi, sıcaklıkların 44 dereceye kadar çıkması bekleniyor. Aşırı sıcaklar, yangının kontrol altına alınmasını zorlaştırıyor. 

Güney Fransa’nın Gard bölgesinde geçtiğimiz haftalarda çıkan iki yangının ise kundaklama sonucu çıktığı tespit edildi. Bir hafta arayla iki yangın çıkardığı gerekçesiyle gözaltına alınan şüpheli, suçunu itiraf etti. Şimdi, 15 yıl hapis ve 150 bin avro para cezasıyla yargılanacak. 

Geri Dön 19 Temmuz 2022 Salı Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN