Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da vergi indirimi - 1 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
24 Mayıs 2022 Salı

Fransa’da yeni kabine açıklandı: Tartışmalı isimler var

Fransa’da yeni Başbakan Elisabeth Borne kabineyi kurdu. Kabine dün ilk toplantısını yaptı. 14 erkek ve 13 kadından oluşan kabinede İçişleri Bakanı Gerald Darmanin ve Adalet Bakanı Dupond-Moretti, Dayanışma Bakanı Damien Abad gibi tartışmalı isimler de yer alıyor.

Fransa’da yeni kabine açıklandı: Tartışmalı isimler var

Fransa’nın yeni Başbakanı Elisabeth Borne’un kurduğu yeni kabine, bugün ilk toplantısını yapmak için bir araya geldi. Başbakan Borne, toplantı sonrasında yapılan basın açıklamasında, halkın alım gücündeki düşüşü telafi etmek için hazirandaki genel seçimlerden hemen sonra bazı adımlar atılacağını taahhüt etti.

27 kişilik kabine, 13 kadın ve 14 erkekten oluşuyor. 

Polis şiddetini gözardı etmesi ve Müslümanlara karşı ayrımcı politikaları nedeniyle eleştirilen İçişleri Bakanı Gerald Darmanin, ve hakkında yolsuzluk ve rüşvet soruşturmaları bulunan Adalet Bakanı Dupond-Moretti, görevlerine devam edecek.

Dayanışma Bakanı olarak göreve getirilen Damien Abad ise iki kadına tecavüz etmekle suçlanıyor. Siyasetçi suçlamaları reddediyor, Başbakan Borne ise böyle suçlamalardan haberi bile olmadığını açıkladı.

Geri Dön 24 Mayıs 2022 Salı Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN