Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da iyi haber: Enflasyon ve faizler düşüyor - 8 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
16 Ağustos 2022 Salı

Fransa’da felaketler bitmiyor: Yangınlardan sonra sel uyarısı

Sağanak yağış sayesinde haftalardır kontrol altına alınamayan orman yangını kontrol altına alındı. Ancak şimdi de aşırı yağış ve sel bekleniyor.

Fransa’nın güneyindeki Gironde bölgesinde başlayan ve bir hafta içinde 74 kilometrekare alana yayılan orman yangını, hafta sonu bölgede görülen sağanak yağmur sayesinde kontrol altına alındı. Gironde bölgesinde durumun önemli ölçüde iyileştiği açıklandı.

Fransa, geçtiğimiz 3 aydır tarihi bir kuraklık, rekor sıcaklıklar ve orman yangınlarıyla mücadele ediyordu, şimdi de fırtına ve sel uyarısı yapıldı. Paris’te dün akşam şiddetli yağmur görüldü, ülkenin 8 departmanı, fırtına tehlikesi nedeniyle turuncu alarm ilan etti. Özellikle Akdeniz kıyısındaki bölgelerde, önümüzdeki haftalarda aşırı yağmur ve sel bekleniyor. 

Geri Dön 16 Ağustos 2022 Salı Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN