Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da hükümet yine anlaşamadı - 7 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
04 Ağustos 2022 Perşembe

Fransa aşırı sıcaklarla mücadele ediyor

Fransa’da yılın üçüncü sıcak hava dalgası yaşanıyor. Hava sıcaklıkları 40 derecenin üzerine çıkacak. Turuncu alarm ilan edilen bölge sayısı 26. 

Fransa aşırı sıcaklarla mücadele ediyor

Bu sıcak hava dalgasının öncekiler kadar uzun sürmesi beklenmiyor, havaların bu akşamdan itibaren serinleyeceği öngörülüyor. Ülkede özellikle 75 yaşın üzerindekilerin dışarı çıkmaktan ve yorucu fiziksel aktiviteler yapmaktan kaçınması tavsiye edildi. 

Aşırı sıcaklar, sadece insanlara değil hayvanlara da zarar veriyor. Kuraklık nedeniyle, çok sayıda böcek yeterli su bulamıyor ve hayati tehlike altına giriyor. Böcek sayısı azalınca, böceklerle beslenen yarasa, kuş, sincap, kirpi gibi hayvanlar ne su ne de yiyecek bulabiliyor. 

Nice yakınlarındaki bir hayvan barınağı, şu anda susuzluk ve yetersiz beslenme nedeniyle hayatı tehlikede olan 200 kadar kuş ve memeli hayvanı tedavi etmeye çalışıyor.

Geri Dön 04 Ağustos 2022 Perşembe Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN