Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da vergi indirimi - 1 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
20 Ağustos 2022 Cumartesi

FDP’li Kubicki: Kuzey Akım 2’yi derhal açmalıyız

FDP Başkan Yardımcısı Wolfgang Kubicki, enerji krizine dikkat çekerek "Kuzey Akım 2’yi mümkün olan en kısa sürede açmalıyız" dedi"

FDP’li Kubicki: Kuzey Akım 2’yi derhal açmalıyız

FDP Başkan Yardımcısı Wolfgang Kubicki, Almanya'nın daha fazla enerjiye sahip olmak için her şeyi yapması gerektiğini söyledi. RND’ye verdiği demeçte FDP’li siyasetçi, “Federal Ekonomi Bakanı, elimizde daha fazla enerji olmasını sağlamak için her şeyi yapmalı. Kış için gaz depolama tesislerimizi doldurmak ve enerji arzını güvence altına almak için Kuzey Akım 2’yi mümkün olan en kısa sürede açmalıyız" dedi.

Federal hükûmetin Kuzey Akım 2’yi açmamak için hiçbir neden olmadığını savunan Kubicki, “Böylece Putin doğalgaz tedarikini durdurursa, Almanya’nın kaybı olmaz ve insanlar kışın donmamış olur” dedi.

Kubicki, gelebilecek eleştirilere de peşinen yanıt verdi ve “Kuzey Akım 2'den gelen doğalgaz, Kuzey Akım 1'den daha ahlâksız değil” dedi.

 

Geri Dön 20 Ağustos 2022 Cumartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN