Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da hükümet yine anlaşamadı - 7 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
15 Eylül 2022 Perşembe

Eyfel Kulesi erken kararacak

Paris Belediye Başkanı Anne Hidalgo, enerji tüketimini azaltmak amacıyla daha önceden ışıkları 01.00’a kadar açık kalan Eyfel Kulesi’nin 23.45’te kararacağını duyurdu.

Eyfel Kulesi erken kararacak

Paris Belediye Başkanı Anne Hidalgo, Fransa’nın enerji tüketimini yüzde 10 azaltma hedefi kapsamında, Paris’te kamu binalarının ışıklarının artık gece 22.00’da söndürüleceğini, hali hazırda gece 01.00’a kadar ışıklandırılan Eyfel Kulesi’nin ışıklarının ise saat 23.45’te kapatılacağını açıkladı. Hidalgo, ayrıca kreş ve bakım evi gibi binalar haricindeki kamu binalarının sıcaklıklarının kademeli olarak düşürüleceğini belirtti. 

Belediye Başkanı, öte yandan, Paris’teki yıllık enerji tüketiminin sadece yüzde 4’ünün belediye hizmetlerine ait olduğunu belirtti, enerji tasarrufu için genel nüfusun seferberlik halinde olması gerektiğini vurguladı. 

Geri Dön 15 Eylül 2022 Perşembe Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN