Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da hükümet yine anlaşamadı - 7 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
17 Eylül 2022 Cumartesi

Eyaletlerden tasarruf önerileri

Almanya'da enerji kriziyle birlikte başlayan tasarruf önerilerinin ardı arkası kesilmiyor. Bir dizi öneri de eyalet yetkililerinden geldi.

Vatandaşları enerji krizine karşı tasarrufa çağıran siyasetçilere Baden-Württemberg Başbakanı Winfried Kretschmann da eklendi. Kretschmann, "Damlayan muslukları onarın, geceleri kaloriferi açmayın, pencerelere yalıtım yapın, bulaşık makinası tam dolmadıkça kesinlikle çalıştırmayın” dedi.

Baden-Württemberg İçişleri Bakanı Thomas Strobl da nasıl tasarruf edileceğine dair ipuçları verdi. Strobl “Elektronik cihazlar, kapalıyken bile fişte kalmamalı” diye konuştu. 

Schleswig-Holstein Başbakanı Daniel Günther ise “Kışın saunaya gitmeye gerek yok” demişti.

Önerilere eleştiri

Siyasilerin önerilerini eleştiren, Federal Meclis Yardımcısı Wolfgang Kubicki ise, “İnsanları aptal yerine koymaya ve özel hayatlarına müdahale etmeye kimsenin hakkı yok” dedi. 

Geri Dön 17 Eylül 2022 Cumartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN