Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da vatandaşlık yasası krizi - 5 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
19 Temmuz 2022 Salı

EVG: 9 avroluk bilet hasta ediyor

Almanya’da 9 avroluk bilete talep yoğun. Toplu taşımada ciddi bir yoğunluk yaşanıyor. Demiryolu ve Ulaşım Birliği Başkan Yardımcısı Burkert, "Hastalık izni alan personel sayısı çok arttı. 9 avroluk bilet hasta ediyor" dedi.

EVG: 9 avroluk bilet hasta ediyor

Almanya’da haziran ayında yürürlüğe giren ‘9 avroluk bilet’ uygulamasına talep beklenenin üzerinde oldu. EVG (Demiryolu ve Ulaşım Birliği) ve GDL (Tren Sürücüleri Sendikası), Deutsche Bahn yoğun talepten son derece şikayetçi.

EVG Başkan Yardımcısı Martin Burkert Welt am Sonntag’a verdiği demeçte “Bu yaz yaşananlar gibi koşulları hiç yaşamadım. Kapılar açıldığında insanların kelimenin tam anlamıyla Rostock’tan Hamburg’a giden bir trenden düştüklerini gördüm” dedi.

9 avroluk biletin yoğun kullanımından kaynaklı çok fazla zarar olduğunu söyleyen Burkert, “Asansörler arızalı, trenlerdeki tuvaletler artık çalışmıyor. Birçok meslektaşımız zaten kırılma noktasında. Hastalık izni alanların sayısı çok arttı. Yani, 9 avroluk bilet hasta ediyor” dedi.

Geri Dön 19 Temmuz 2022 Salı Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN