Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da vatandaşlık yasası krizi - 5 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
29 Nisan 2022 Cuma

Enflasyon hâlâ rekor seviyede

Belçika’da yıllık enflasyon yüzde 8,31 seviyesinde sabit kaldı. Bu oran hâlâ rekor seviyede olsa da 2021 yılının ocak ayından beri enflasyon ilk kez yükselmedi.

Belçika İstatistik Ofisi (Statbel), nisan ayının enflasyon oranını duyurdu. Bir önceki aya göre sabit kalan enflasyon hâlâ rekor seviyede; yüzde 8,31. Statbel’den yapılan açıklamada, enflasyonun 2021 yılının ocak ayından bu yana ilk kez yükselmediği belirtildi.

Enerji enflasyonu ise yüzde 54,11 ve bunun enflasyondaki payı yüzde 4,57.

Nisan ayında fiyatı en çok yükselen ürün ve hizmetler ise et, ekmek, mısır gevreği, araba satışları, otel odaları, sebzeler ve motorlu taşıt tamiri oldu.

Geri Dön 29 Nisan 2022 Cuma Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN