Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da iyi haber: Enflasyon ve faizler düşüyor - 8 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da Minijob çalışanlar dikkat - Haftanın Yorumu 11. Bölüm - Oktan Erdikmen
21 Temmuz 2022 Perşembe

Enfeksiyondan Korunma Yasası için yeni düzenleme talebi

Almanya’da Enfeksiyondan Korunma Yasası sonbaharda sona eriyor. Dünya Tabipler Birliği Başkanı Frank Ulrich Montgomery, yasal altyapının hazır olması gerektiğini savundu.

Montgomery, koronavirüs salgınıyla ilgili yapılacak yasal düzenlemelere sokağa çıkma yasağının ve temas kısıtlamasının da eklenmesi gerektiğini söyledi. Montgomery, "Yasaların odağında hayat kurtarmak olmalı. Bazı sert uygulamalara ihtiyaç olur ya da olmaz, şu an için tahmin etmek zor. Ancak yasal altyapının hazır olması gerekiyor" dedi.

RND’ye konuşan Epidemiyoloh Hajo Zeeb ise tehlikeli varyantların ortaya çıkması ihtimaline karşın karantina kurallarına geri dönülebileceğini aksi takdirde bunun radikal bir karar olacağını savundu.

 

Geri Dön 21 Temmuz 2022 Perşembe Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN