Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da vergi indirimi - 1 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
20 Temmuz 2022 Çarşamba

Enerji firmasının kamulaştırılması için 10 milyar avro teklif

Fransa, hisselerinin yüzde 84’ü devlet elinde olan enerji şirketi EDF’nin kalan hisselerini satın almak için 10 milyar avroluk teklif yaptı.

Enerji firmasının kamulaştırılması için 10 milyar avro teklif

Fransa, önümüzdeki kış yaşanabilecek enerji kıtlığına karşı yeni önlemler alıyor. Hükümet, hisselerinin yüzde 84’ü devletin elinde olan EDF enerji şirketinin kalan yüzde 16’lık hisselerini satın almak için neredeyse 10 milyar avroluk bir teklifte bulundu.

Ekonomi ve Maliye Bakanlığı’ndan yapılan açıklamada, şirketin yeniden kamulaştırılması için 9,7 milyar avro bütçe ayrıldığı belirtildi.

Fransa’nın Nükleer Güvenlik Otoritesi, ülkenin en eski nükleer santralleri için 10 yıl ek faaliyet izni verdi. 1980’lerin başında açılan bu santrallerin 40 yıl açık kalması planlanıyordu, bu süre 50 yıla çıkarıldı.

Geri Dön 20 Temmuz 2022 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN